get what you pay for   save money   get support
Turizm.VIP makes it easier than ever!   You can save, either way!   Turizm.VIP is manned by a team of experienced professional to help you whenever you need it.
 
 
 
 

  e-posta: info@kocaeli.com   Bizi arayıp tanıtım ve detaylar için görüşebilirsiniz.
telefon:
+351 939 788 092 (whatsapp)
 
   

STAJ

 

                          Stajlar, herkesin kariyerindeki en önemli basamaklardan biridir. 3-6-12 ay gibi kısa bir süreye sahip olmalarına rağmen, kariyer gelişiminiz ve gidişatınız için kesinlikle kritiktirler. Eğitiminizi tamamladıktan veya tamamlamanın eşiğine geldiğinizde, stajlar teorik öğrenme ile endüstri pratiği arasında bir köprü görevi görür. Kağıt becerilerinizi zor becerilere dönüştürmeyi öğrenme ve büyük liglerde oynamaya başlama fırsatıdır. İlgili her iki taraf için çok yönlü amaçlara hizmet ederler. Tüpraş, Ford ve Google gibi şirketler, bireyin yeteneğini test etmek, hazırlamak ve değerlendirmek için stajyerlik programlarına sahiptir. Benzer şekilde, pek çok şirket, tam zamanlı sözleşmeyi uzatmadan önce kuruluş için en uygun olup olmadıklarını incelemek için üniversiteden yeni mezun olanları stajyer olarak işe alır.

 

                          Kocaeli.COM, kişisel potansiyelinizi ortaya çıkararak kariyer kapınızın global dünyaya açılmasına vesile olabilir. Küresel, çığır açan veritabanları oluşturma, en önemli müşterilerimizle yüz yüze ilişkiler kurma, büyük meblalarda  projeleri yönetme yada parçası olmanız ve daha fazlasını yapma şansını yakalayabilirsiniz.

Stajyer olmaya karar vermek kariyeriniz için büyük bir adım olacaktır. Ancak, başka hiçbir yerde bulamayacağınız inanılmaz bir gerçek dünya deneyimi sunan bir şirkete katılmayı seçmek, yapılması kolay bir iş değildir. Kocaeli.COM ile  sınıfının en iyisi öğrenme platformlarımızdaki kişisel deneyimlere, koçluğa ve kaynaklara dayalı olarak bilginizi genişleteceksiniz. Ayrıca gelişiminize yatırım yapacak ve büyümenize ve gelişmenize yardımcı olmak için size geri bildirimde bulunacak harika yöneticilerle birlikte çalışacaksınız. Stajyer/yönetici birlikte çalışma programlarımıza, tam zamanlı istihdama giden asıl yol olduğu için değer veriyoruz. Stajlarımız gerçekten eşsiz bir deneyim sunuyor. Başvurmak için dünyanın her yerinden istisnai, yenilikçi, endüstri uzmanlarıyla çalışma fırsatı da dahil olmak üzere, düşüncelerinizi günlük olarak yükseltecek birçok neden var. Ayrıca gerçek bir üye gibi liderlikle tanışacak ve gerçek projelere etki edeceksiniz; bu sırada sizin gibi stajyerlerle harika deneyimler kazanacak ve eğleneceksiniz.

Kocaeli.COM ve grubumuzda dünyanın dört bir yanındaki kolejlerden, liselerden ve üniversitelerden çeşitli akademik geçmişlere sahip olağanüstü insanları ağırlıyoruz. İster lisans derecenizi bitiriyor, ister lisansüstü düzeyde okuyor olun, Kocaeli.COM'da bir kariyer yeteneklerinizi ve bilginizi işe koymanın en iyi yoludur. Kampüs içi etkinliklerimiz, işe alım bağlantılarımız ve önemli son tarihler ile Kocaeli.COM'un akademik geçmişinize sahip kişiler ve henüz lise düzeyinde eğitim gören gençlerimiz için sunduğu fırsatlar hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişme geçin. Geniş dahili rollerimizi, teknoloji rollerimizi ve Müşteri Yetenekleri Ağı rollerimizi keşfedin.

 

                           Stajyerlerimiz, Kocaeli.COM ailemizin birer üyeleridir. Stajyerlerimiz farklı geçmişlerden gelen, işi yönlendirmek, ekibimizi büyütmek ve halkımıza her şeyi detaylı bir şekilde önlerine koymak için ve kaliteli işleri başarmak için çeşitli yetenekleri bir araya getiriyoruz ve profesyonel ekibimiz kontrolünde stajyerlerimizin kendi potansiyellerini bulmaları, kendilerini geliştirmelerini ve başarılı birer profesyonel olmalarını sağlıyoruz.

 

detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 
 
 
 

Turizmde 15 yılı aşkın tecrübemizle, Kocaeli.COM
Kocaeli şehrimizi yerel, ulusal ve uluslararası alanda herkese tanıtmak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

 


 

 

 

Copyright © Kocaeli.COM. Telif hakları saklıdır.

Bu sayfa
MALIAK tarafından kodlanıp ve tasarlanmıştır. 
Sayfamızdan herhangi bir şeyin izinsiz olarak kullanılması yasaktır.

Bu site en iyi 1024*768 pikselde Mozilla Firefox ve Google Chrome'da görüntülenmektedir. 

   
  KOCAELİ.COM  
  Ana sayfa  
  İlçeler  
  AB projeleri  
  Kocaeli rehberi  
  Sağlık turizmi  
  İlçeler canlı  
  Kocaeli valilik  
  Röportajlar  
  Kütüphaneler  
   
   
   
   
  İLÇELER  
  Başiskele  
  Çayırova  
  Darıca  
  Derince  
  Dilovası  
  Gebze  
  Gölcük  
  İzmit  
  Kandıra  
  Karamürsel
  Kartepe
  Körfez
 
  KOCAELİ.COM  
  Hakkımızda  
  Amacımız  
  Kariyer  
  Staj  
  Yatırımcılar  
  İletişim